www.hotel-ubytovani.com
Hotel Chvalovice ITVV Hatě - Služba na recepci je 24 hodinHotel Chvalovice ITVV Hatě -  kadeřnictví - holičství Hotel Chvalovice ITVV Hatě -  je k dispozici připojení na internetHotel Chvalovice ITVV Hatě -  je k dispozici letní terasaHotel Chvalovice ITVV Hatě - disponuje kavárnouHotel Chvalovice ITVV Hatě - K hotelu přísluší parkovištěHotel Chvalovice ITVV Hatě - disponuje restauracíHotel Chvalovice ITVV Hatě - disponuje vinárnouHotel Chvalovice ITVV Hatě -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Chvalovice ITVV Hatě - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Chvalovice ITVV Hatě - přijímá kreditní karty VISAHotel Chvalovice ITVV Hatě - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Chvalovice ITVV Hatě - přijímá kreditní karty JCBHotel Chvalovice ITVV Hatě - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Chvalovice ITVV Hatě - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Chvalovice ITVV Hatě - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Chvalovice ITVV Hatě - Pokoje jsou vybaveny televizorem
 

Hotel ITVV Hatě
Hatě 200, Chvalovice 67123
Česká Republika
Hotel-Chvalovice-ITVV-Hate@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: -3 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel ITVV Hatě ubytování Chvalovice Aktuální počasí mlha
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel ITVV Hatě - ubytování Chvalovice | Vítejte

 
Hotel Chvalovice ITVV Hatě Tříhvězdičkový hotel ITVV Hatě se nachází 15 km od města Znojma směrem na Vídeň, na hraničním přechodu Hatě, který je částí obce Chvalovice. Hotel nabízí příjemné a kvalitní ubytování v prostorných pokojích. 

Hotel ITVV Hatě ubytování
Hotel ITVV v Hatích má pro své hosty připraveno 10 dvoulůžkových pokojů a 2 čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlek a vlastní koupelnou a WC. Celková kapacita je 28 lůžek, s přistýlkami 40 lůžek.

Hotel ITVV Hatě restaurace
K hotelu ITVV Hatě patří útulné posezení v restauraci s vynikající kuchyní, nechybí denní menu za zvýhodněnou cenu. Restaurace nabízí 120 míst uvnitř a 80 míst na rozlehlé terase.

Cukrárna ITVV
V objektu hotelu ITVV Hatě se také nachází cukrárna s obsluhou, která má k dispozici 30 míst uvnitř a další místa na letní zahrádce. Pro mlsné jazýčky je zde velký výběr zákusků, limonád, káv, zmrzlinových pohárů, míchaných nápojů a dalších dobrot.

Hotel ITVV Hatě služby 
V budově hotelu ITVV Hatě je dále parfumerie, prodej hraček atd., a celá škála služeb - kadeřnictví, kosmetika, pedikúra, masáže, solárium. Výměnu peněz pro hosty obstará hotelová směnárna. Velké hotelové parkoviště je samozřejmostí. Prodej alkoholu, cigaret a cukrovinek - vše je zde pro Vás otevřeno non stop. Platit lze v Kč, Euro a USD nebo platební kartou.

Ubytování Hotel ITVV Hatě Znojemsko
Hraniční přechod Hatě-Kleinhaugsdorf, na hranicích mezi Českem a Rakouskem se nachází blízko města Znojma. Ubytování a služby zde nabízí Hotel a restaurace ITVV Duty Free Hatě, v sousedství Freeportu je známé zábavní a nákupní centrum Excalibur City. Královské město Znojmo Vás očaruje nezaměnitelnou atmosférou.